X
Signia Cros Nx
Signia Cros Nx
Signia Cros Nx
Signia Cros Nx
Signia Cros Nx
Signia Cros Nx
Signia Cros Nx
Signia Cros Nx

Signia Cros Nx

Gününüzde ne kadar aktivite yapmak istediğiniz önemli değil, Signia’nın uzun ömürlü CROS Pure Charge & Go sizinle devam ediyor.
Adına sadık kalırken, CROS Pure Charge & Go siz uyurken tam olarak şarj edilebilir, böylece siz olduğunuzda gitmeye her zaman hazır olur.

Sosyal Medyada Paylaş
CROS Pure Charge&Go Nx

Kullanışlı şarj edilebilirlik, doğal bir sondaj kendi sesi ve CROS kullanıcıları için doğrudan akış.

Gününüzde ne kadar aktivite yapmak istediğiniz önemli değil, Signia’nın uzun ömürlü CROS Pure Charge & Go sizinle devam ediyor. Adına sadık kalırken, CROS Pure Charge & Go siz uyurken tam olarak şarj edilebilir, böylece siz olduğunuzda gitmeye her zaman hazır olur.

Kulağınızın ardına gizlenmiş CROS Pure Chare & Go, gerçek anlamda yüksek teknoloji harikasıdır: Her durumda en doğal işitme deneyimini ve net sesi sunar. * Ayrıca, tam Bluetooth bağlantısı, telefon görüşmeleri, TV sesi, müzik ve daha düz bir şekilde müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz kulaklarına.

Aygıtlar, şarj cihazına yerleştirdiğinizde otomatik olarak şarj olmaya başlar ve çıkardığınızda otomatik olarak açılır. Basitçe Şarj Et ve Git!

* Lütfen dikkat: Özellikler, cihazın özelliklerine göre değişebilir. İşitme uzmanınız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

CROS Pure 312 Nx

CROS cihaz kullanıcıları için doğrudan aktarım desteği ile doğal ses deneyimi.

Signia’nın yeni CROS Pure 312 işitme cihazı tek taraflı işitme kayıpları için ideal bir çözümdür. Küçük tasarımına rağmen yüksek ses kalitesi ile Bluetooth bağlantısı sunar.

CROS Pure 312’nin gelişmiş ses algılama ve işleme özelliği sayesinde, çok gürültülü ortamlarda bile konuşulanları net bir şekilde anlamanızı sağlar.

Neredeyse görünmez olan CROS Pure 312, doğrudan aktarım özelliği ile müzik dinleyebileceğiniz ve telefon görüşmelerini gerçekleştirebileceğiniz ilk CROS işitme cihazıdır. Ayrıca, Signia’nın myControl uygulaması ile uzaktan kontrole de uyumludur.

 

 

CROS Silk Nx

Tek bir kulakta işitme kaybı olan kişiler için en gizli doğal işitme deneyimi.

Tek bir kulakta işitme kaybı olan insanlar için dünyanın en gizli hazır işitme çözümünü tecrübe edin. Yeni CROS Silk, bir taraftan sesi alır ve diğer taraftaki işitme cihazına iletir.

CROS Silk’in inanılmaz derecede küçük tasarımı ve olağanüstü ses kalitesi sayesinde, kulak üstü kulaklıklarla müzik dinlerken bile doğal bir işitme deneyiminin tadını çıkarırsınız.

Yenilikçi, yumuşak silikon Klik Sleeve’ler sayesinde CROS Silk, kulağınızın içinde maksimum konfor ile gizlenir ve böylece doğal işitme deneyiminizi hemen başlatabilirsiniz.

Ve Signia’nın kullanışlı touchControl Uygulaması ile akıllı telefonunuzdan sadece birkaç dokunuşla sesi ve sol/sağ arasındaki ses dengesini hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Bir bakışta CROS Nx products

CROS Silk Nx Sıkça Sorulan Sorular