X
Signia Insio Nx ITC/ITE
Signia Insio Nx ITC/ITE
Signia Insio Nx ITC/ITE
Signia Insio Nx ITC/ITE
Signia Insio Nx ITC/ITE
Signia Insio Nx ITC/ITE
Signia Insio Nx ITC/ITE
Signia Insio Nx ITC/ITE

Signia Insio Nx ITC/ITE

Hayat sevdiklerinle vakit geçirince güzel. Signia’nın yeni Insio işitme cihazları kulak anatominiz ve işitme kaybınız için size özel hazırlanmış gibidir, böylece yakınlarınızla işitme ve görüntü konusunda endişe etmeden güzel vakit geçirebilirsiniz. Göze çarpmayacak kadar küçük tasarımı ve istisnai ses kalitesi ile yeni Insio yaşamınızdaki önemli anların tadını çıkarabilmeniz için size özgüven verir.
Ayrıca, Bluetooth bağlanabilirliği sayesinde TV, müzik ve telefon konuşmalarında direkt ses aktarımı yapmanızı sağlar.

Sosyal Medyada Paylaş

Hayat sevdiklerinle vakit geçirince güzel. Signia’nın yeni Insio işitme cihazları kulak anatominiz ve işitme kaybınız için size özel hazırlanmış gibidir, böylece yakınlarınızla işitme ve görüntü konusunda endişe etmeden güzel vakit geçirebilirsiniz.

Göze çarpmayacak kadar küçük tasarımı ve istisnai ses kalitesi ile yeni Insio yaşamınızdaki önemli anların tadını çıkarabilmeniz için size özgüven verir. Ayrıca, Bluetooth bağlanabilirliği sayesinde TV, müzik ve telefon konuşmalarında direkt ses aktarımı yapmanızı sağlar.

En doğal işitme deneyimi

Insio’nun sağladığı mükemmel ses dengesi sayesinde en gürültülü ortamlarda bile konuştuğunuz kişinin söylediklerini en iyi şekilde anlayabilirsiniz.

Kontrol düğmesi

Kontrol düğmesi ile işitme programını ya da ses yüksekliğini manuel olarak değiştirebilirsiniz.

Her seviyedeki işitme kaybı için

Hafif, orta ve şiddetli işitme kayıpları için uygundur. Insio karşılaşılan bütün sorunların üstesinden gelir ve hayatın doğal sesini size ulaştırır.

İlk bakışta Insio Nx ITC

TV, müzik ve telefon konuşmalarında direkt ses aktarımının tadını çıkarın.

Direkt kulaklarınıza yüksek kalitede stereo müzik aktarımı yapın, sevdiğiniz TV programını izlerken rahat bir şekilde ses yüksekliğini ayarlayın ya da tek bir tuşla telefon çağrınızı cihazınıza aktarın.

Signia’nın Insio ITC ve ITE modelleriyle oldukça rahat ve kullanışlı uzaktan kumanda ve Bluetooth bağlanabilirliğiyle cihazınıza çeşitli kaynaklardan dilediğiniz ses aktarımını yapabilirsiniz, tek ihtiyacınız bir akıllı telefon.

Doğal akışıyla sesin en net hali.

Keyifli bir konser sonrası neşeli bir sohbet, arkadaşlarla şehrin tadını çıkarmak, Signia Insio yaşamdaki seslerin tadını çıkarmanıza olanak verir.

Çevrede dikkat dağıtıcı sesler olsa dahi sohbet etmek dikkat ve efor ister. Insio bu dikkat dağıtıcı etkenlerin üstünden gelecek şekilde incelikle hazırlandı. Sesi doğal duyma sürecini taklit eder ve siz sohbetinize odaklanırken arka plandaki istenmeyen sesleri filtreler. Sonuç olarak siz hangi sesi duymak istiyorsanız en net haliyle duyarsınız. Gün boyunca. Her durumda.

Doğal işitme keyfini deneyimleyin.

Gürültülü çevrelerde konuşma

Konuşma Kalitesi özelliği sayesinde Insio, bütün durumlarda gelişmiş mikrofon ve ses bastırma teknolojileriyle konuşmaları ve sesleri net şekilde duymanıza imkan sunar. Bu özellik, gürültülü çevrelerde bile konuştuğunuz kişiyi rahatça anlamanızı sağlar.

Not: Bahsedilen özellikler işitme cihazında yapılan kişisel düzenlemelere göre değişiklik gösterebilir. Bu gibi durumlarda İşitme Sağlığı Uzmanınıza danışın.

İşitme cihazları için aksesuarlar

myControl Uygulaması

Tam kontrol elinizin altında.

myControl Uygulaması,yeni Signia işitme cihazlarınızı parmaklarınızın ucunda tam kontrol altına alıyor. Uygulama gelişmiş uzaktan kumanda seçenekleri sunar böylece ayarlarınızı değiştirebilir ve işitme cihazlarınızı tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

myHearing Uygulaması

Yeni işitme cihazınıza mümkün olduğunca çabuk alışın.

Kişisel destek, her yerde: myHearing Uygulaması rahat bir yolculuk ve zahmetsiz bir işitme için ihtiyacınız olan tüm destek araçlarını sağlar. Özel dinleme alıştırmalarını izleyebilir, kullanım kılavuzuna başvurabilir ve hareket halindeyken İşitme Sağlığı Uzmanınıza bağlanabilirsiniz.

İşitme Sağlığı Uzmanınız size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.

myHearing Uygulaması hakkında daha fazla öğrenin

StreamLine TV

Mükemmel ses için programlandı

StreamLine TV sayesinde televizyonunuzdan gelen ses işitme cihazınıza doğrudan iletilir. Ses seviyesini myControl Uygulaması ile ayarlayabilirsiniz.

StreamLine Mic

Eller serbest telefon görüşmeleri, müzik dinleme keyfi ve daha fazlası

Yeni StreamLine Mic,Bluetooth özelliği olan tüm akıllı telefonlardan eş zamanlı akış sağlar.Televizyon izleyebilir, müzik dinleyebilir ve mikrofon olarak kullanabilirsiniz.

 

miniPocket

Güvenli kontrol

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

Tinnitus?

Kalıcı rahatlık için benzersiz terapiler.

Signia işitme cihazları kulak çınlaması etkilerini azaltabilir ve hatta tamamen ortadan olabilecek dahili Notch (Çentik) Terapisine sahip tek işitme cihazlarıdır. *

* Powers, L., dos Santos, G.M., & Jons, C. (2016, September). Notch Therapy: A new approach to tinnitus treatment. AudiologyOnline, Article 18365.

SSS